usuari 
passwd 
        

LA VALL

Pasta Napolitana
varetes de lluç amb enciam, tomàquet i pernil
Fruita o Gelat

 

SEGUEIX-NOS

|

INSTITUCIÓ

Qui és qui?"

Organigrama 2017-18
Pares
12.09.2017
Organigrama 2017-18

Tot seguit us presentem l'organigrama del curs per tal de donar-vos a conèixer les persones responsables de diferents àrees del Col·legi.

ORGANIGRAMA 2017-18

 

 

CONSELL DE DIRECCIÓ

 

 

Directora                                               

Mia Carreras  

mcarreras@la-vall.org

Sotsdirectora EINF

Marta Miret

mmiret@la-vall.org

Sotsdirectora EPRI  

Anna Torra

atorra@la-vall.org

Sotsdirectora ESO  
Maria Casals
mcasals@la-vall.org
Sotsdirectora BATX  
Roser Farrús
rfarrus@la-vall.org
Coordinació de famíliesMiriam Duránmduran@la-vall.org

CAPELLANIA                                          

Mn Lluís Pons           

 llpons@institucio.org

AMPA                                                                         

Oriol Peguera, president

 ampa.lavall@institucio.org

SECCIONS

 

 

Coordinadora

 

 

Educació Infantil i LlarLaura Martínez  
lauramartinez@la-vall.org

Primària                                 

Eva Forrellat

eforrellat@la-vall.org

ESO (1r 2n 3r)                                                         

NúriaTapias

 ntapias@la-vall.org

ESO (4t) i BATX                                                       

Judit Monés

 jmones@la-vall.org

Departament  psicopedagògic                                  

Teisa Dalmau                     

 teisa@institucio.org

Departament d’informàtica i tecnologia educativa                     

Gemma Codina

 gcodina@la-vall.org

Departament de comunicació  i relacions institucionals                                            

Laura Pons

 lpons@la-vall.org

ADMINISTRACIÓ I SERVEIS

 

 

Cap d’administració                                  

Carmen Vera      

 cvera@la-vall.org

Comptabilitat                                                       

M del Mar Quilez                 

 mmquilez@la-vall.org

Secretaria:



Atenció al públic                                       

Mireia Oliva              

 secretaria@la-vall.org

Pedagògica                                           

M Eugènia Raurell                 

 meraurell@la-vall.org

Direcció                                                                    

Belén Clapés                               

 bclapes@la-vall.org

Ed. Infantil i admissions                            

Anna Tonda

Eva Ybañez

 atonda@la-vall.org

eybanez@la-vall.org

Cap de serveis                                                        

Teresa Forcén

 tforcen@la-vall.org

Governanta                                                            

Sitas Prats                                

 sprats@la-vall.org

Atenció Oratori                                                   

Marta Alguersuari

 malguersuarig@ia-vall.org

Infermeria                                                               

Carmen Molins

 cmolins@la-vall.org




|