usuari 
passwd 
        
CA | ES | EN
 

SEGUEIX-NOS

|

INSTITUCIÓ

Qui és qui?"

Organigrama 2017-18
curs actual
Organigrama 2017-18

Tot seguit us presentem l'organigrama del curs per tal de donar-vos a conèixer les persones responsables de diferents àrees del Col·legi.

ORGANIGRAMA 2017-18    
CONSELL DE DIRECCIÓ    
Director Juan Carlos Hernando jchernando@la-farga.org
Sotsdirector d’estudis Miquel Riera mriera@la-farga.org
Sotsdirector promoció i famílies Mario González magonzalez@la-farga.org
Sotsdirector econòmic Xavier Gilabert xgilabert@la-farga.org
Pare en el Consell de Direcció Fernando Gallego  
CAPELLANIA Mn Ribot  
AMPA Francesc Miret  
SECCIONS    
Cicle Inicial Andrés Bello
Riqui Muñoz
Miquel Morales
abello@la-farga.org
rmunoz@la-farga.org
mmorales@la-farga.org
Cicle Mitjà David Taló
Víctor Potau
Jaume Bertran
datlo@la-farga.org
vpotau@la-farga.org
jbertran@la-farga.org
Cicle Superior Pablo Díaz
Alejandro Salvador
Jordi Aragonés
pdiaz@la-farga.org
asalvador@la-farga.org
jaragones1@la-farga.org
1r, 2n i 3r ESO Ferran Morer
Esteban Moreno
Quique Vallejo
fmorer@la-farga.org
emoreno@la-farga.org
evallejo@la-farga.org
4t ESO i Batxillerat Alfonso Infiesta
Josep Rodríguez
Joan Porta
ainfiesta@la-farga.org
prodriguez@la-farga.org
jporta@la-farga.org
Departament psicopedagògic Eduard Azanza
Diego Eroles
ezanza@la-farga.org
deroles@la-farga.org
Formació professorat Lluis Ignasi Bonastre libonastre@la-farga.org
Cap de comunicació Riqui Muñoz rmunoz@la-farga.org
Revista Climent Cornellà ccornella@la-farga.org
Encarregat de tren Daniel García dgarcia@la-farga.org
Coordinador TIC Xavier Capel xcapel@la-farga.org
Encarregat de comunions Víctor Potau vpotau@la-farga.org
Caps departament d'anglès Xavier Plazas
Michael Shanahan
xplazas@la-farga.org
mshanahan@la-farga.org
Coordinador extraescolars Borja López-Cerón blopezceron@la-farga.org
Web Ignacio Benguría ibenguria@la-farga.org
Caps de religió Joe Quirant
Josep Maria Marqués
jquirant@la-farga.org
jmmarques@la-farga.org
Alumni / lliga de pares Manuel de Castro mdecastro@la-farga.org
     
ADMINISTRACIÓ I SERVEIS    
Cap d’administració César Sánchez cesarsanchez@la-farga.org
Secretaria:    
Atenció al públic Mira-sol Anna Comerma acomerma@la-farga.org
Atenció al públic Valldoreix Montserrat Miralles mmiralles@la-farga.org
Cap de serveis Javier Fernández javierfernandez@la-farga.org
La Farga   lafarga@la-farga.org

Incidències

  incidencies@la-farga.org

Secretaria pedagògica

Alejo Saltorasaltor@la-farga.org

|