usuari 
passwd 
        

MIRA·SOL

Crema de pastanaga
Truita de patates i ceba amb enciam, tomàquet i olives
Albercocs

VALLDOREIX

Crema de pastanaga
Truita de patates amb amanida de tomàquet i olives
Fruita

 

SEGUEIX-NOS

|

INSTITUCIÓ

Projectes d'emprenovació en el Cicle Inicial"

Un documental animal
12.07.2017
Un documental animal

Durant tot aquest últim curs, en el Cicle Inicial, hem començat nous projectes dintre de l'assignatura d'emprèn. Educar per innovar!

Durant aquest curs els nostres alumnes de 1r s’ho han passat genial fent un projecte sobre la granja. Aquest ha consistit en aprendre les particularitats dels animals que hi viuen i finalment gravar un video-documental on s’expliquen aquelles coses que els caracteritzen.

El resultat com és pot veure ha sigut un èxit doncs a més d’aprendre com és la vida a la granja s’ho han passat d’allò més bé treballant en equip, fent un guió cinematogràfic  i passant a l’acció davant de les càmeres  . Tindrem algun futur actor de Hollywood entre els nostres alumnes?galeria de fotos
  • Un documental animal
  • Un documental animal
|